Startovní listina | DanceBox 2019

9:55 Zahájení soutěže
10:00 Street dance - DĚTI - do 11 let
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka Umístění
1 4 TK TYK TAK Liberec Back to the future Kristýnka a Věnka 14 02:50 4
2 2 HB Dance Praha 5 " Y.O.T.N." Honza Bartoš 5 02:50 3
3 5 Paul Dance, z.s . Jilemnice Domino Aneta Buryánková 30 02:50 1
4 1 Freaks crew Kolín Kolín Young generation Eva Žďárová 13 03:00 2
5 3 Taneční škola TIMEDANCE Hradec Králové Děti Martin Prošek 15 02:30 5
10:25 Mini mix - MINI - do 8 let
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka Umístění
1 14 Dance studio Anet Plaňany Kung fu Panda Aneta Solilová, Iveta Šebestiánová 19 03:50 1
2 17 Paul Dance, z.s . Jilemnice Pojďme si zaskotačit Jana Matoušková, Míla Gembická 24 03:00 3
3 11 Mažoretky "Pomněnky" Rokytnice nad Jizerou Tancuj Eliška Vránová 13 03:18 6
5 13 TC R.A.K.,z.s. Na požární stanici Klára Lišková 19 02:50 2
6 12 TS Destiny KZMJ Jičín Jedním tahem Tereza a Barbora Vackovy 17 03:09 5
7 15 HB Dance Praha 5 Proměny Nikol Bartošová, Hana Bartošová 12 3:00 4
11:10 Pompon formace - DĚTI - do 11 let
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka Umístění
1 22 Dům dětí a mládeže ``BERUŠKY`` Smiřice Veselé berušky Čuperková Eliška Čuperková Lenka 8 03,50 2
2 21 Minipusinky Poniklá Právě vysíláme! Martina Holubcová 15 3:40 1
11:20 Disco dance - DĚTI - do 11 let
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka Umístění
1 33 JOY dance group Jičín Do you wanna dance? Trenérský tým JOY 12 02:11 2
2 34 Paul Dance, z.s . Jilemnice Discokids Štěpánka Bohmová 24 02:19 4
3 31 TS Destiny KZMJ JIčín Super! Karolína Medková a Michaela Bucková 22 02:34 3
4 32 TS Dance Smileis Semily Happyland Andrea Vavrincová 16 02:39 1
11:40 Mažoretky - DĚTI - do 11 let
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka Umístění
1 41 Mažoretky "Kopretinky" Rokytnice nad Jizerou Tančím z vesela Lenka a Eliška Vránovi 7 02:51 3
2 43 MERIAN Červený Kostelec DŽUNGLE JANA MORÁVKOVÁ, ERIKA VÍTOVÁ 15 02:59 1
3 42 Mažoretky "Berušky" Poniklá Popelka Lenka a Eliška Vránovi 14 03:30 2
12:00 Show dance - DĚTI - do 11 let
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka Umístění
1 56 Taneční studio Oliver Vrchlabí Ovocný mix Ivona Čivrná 30 02:56 5
2 55 Paul Dance, z. s. Jilemnice Kung Fu Panda Anna Erlebachová a Anna Bohmová 30 02:44 4
3 53 TC R.A.K.,z.s. V peřině Klára Lišková 22 02:50 3
4 52 TS Dance Smileis Semily Žvejkománie Andrea Vavrincová 16 03:03 2
5 51 TS Angeles mladší Trutnov Pračlověci Karolína Holá 18 02:50 6
6 54 Dance studio Anet Plaňany Indiánský příběh Aneta Solilová, Iveta Šebestiánová 19 03:50 1
12:30 Vyhlášení výsledků kategorie MINI a Děti
13:00 Show dance - JUNIOŘI - od 12 do 15 let
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka
1 61 TS Angeles starší Trutnov Harry Potter Karolína Holá 8 02:50
2 65 Paul Dance, z.s . Jilemnice Postavme si svůj sen Jana a Ondra Scholzovi 24 02:59
3 64 Dance studio Anet Plaňany Z jiné planety.. Aneta Solilová, Iveta Šebestiánová 13 04:00
4 63 TC R.A.K.,z.s. Čtyři roční období Klára Lišková 23 02:50
5 66 Taneční studio Oliver Vrchlabí Tajemství mayské pyramidy Radka Srnská 25 03:06
6 62 TS Dance Smileis Semily Prostřeno Andrea Vavrincová 9 02:53
13:30 Plesové formace - JUNIOŘI - od 12 do 15 let
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka
1 72 Paul Dance, z. s. Jilemnice Avengers Jana Scholzová 7 02.10
2 71 Taneční studio Oliver Vrchlabí Psáno azbukou Radka Srnská 26 02:46
13:40 Mažoretky - JUNIOŘI - od 12 do 15 let
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka
1 81 Mažoretky "Amarilky" Poniklá Krásná Lenka a Eliška Vránovi 16 03:26
2 84 MERIAN Červený Kostelec ZORRO JANA MORÁVKOVÁ, ERIKA VÍTOVÁ 10 02:34
3 83 Duo Evelína a Anna Rokytnice nad Jizerou The Nights Barbora Kubíčková, Eva Votočková 8 1:18
4 82 Mažoretky "Mellisa" Rokytnice nad Jizerou Believe It Eva Votočková a Barbora Kubíčková 4 01:30
14:00 Disco dance - JUNIOŘI - od 12 do 15 let
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka
1 91 TS LUNA Jičín YOLO (you only live once) Jolana Jandurová 21 03:48
3 93 TS Dance Smileis Semily Pretty Girls Andrea Vavrincová 18 02:25
4 95 TS LUNA Jičín Neon it up Adéla Pěničková, Monika Všetečková 15 02:08
5 94 Royal Crew Teplice Black Pink Pavla Sýkorová 20 02:50
14:30 Pompon formace - JUNIOŘI - od 12 do 15 let
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka
1 101 Dům dětí a mládeže ``IRIS`` Smiřice Černá a bílá Čuperková Eliška Čuperková Lenka 12 04,50
2 102 MERIAN Červený Kostelec Flintstones JANA MORÁVKOVÁ, ERIKA VÍTOVÁ 21 02:57
14:40 Street dance - JUNIOŘI - od 12 do 15 let
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka
2 114 Taneční studio Oliver Vrchlabí Walk it out MaLuBaVe 25 02:50
3 112 TK TYK TAK Liberec No time Makyna 11 03:00
4 113 Taneční studio Oliver Vrchlabí Sweet colection Mára a Luca Fiedlerovi 24 02:01
15:00 Vyhlášení výsledků kategorie Junioři
15:30 Performing - DOSPĚLÍ - od 16 let a výše
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka
1 122 Paul Dance, z. s. Jilemnice Jít dál Martin Dytrt 24 3:16
2 121 Taneční studio Oliver Vrchlabí Out of the crowd Vendula Jarošová 10 02:22
15:40 Mažoretky - DOSPĚLÍ - od 16 let a výše
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka
1 131 Mažoretky "Čekanky" Poniklá Hollywood Hills Lenka a Eliška Vránovi 9 03:26
15:45 Dospělí II mix - DOSPĚLÍ II - od 30 let výše
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka
- 145 Dance studio Anet Plaňany Pralesní liga Aneta Solilová, Iveta Šebestiánová 10 03:50
1 147 Paul Dance, z.s . Jilemnice Vlasy Zuzana Malínská 16 03:35
2 143 TS Dance Smileis Semily Život by měl být naopak.. Andrea Vavrincová 12 03:40
3 142 Mažoretky "Večernice" Poniklá Vždycky se budeme znát Lenka Vránová 6 03:02
4 144 JOY dance group Jičín To zas byla komedie Johana Herbrychová 14 03:20
5 141 TS Destiny KZMJ JIčín I do Karolína Medková a Michaela Bucková 15 04:51
9 149 Paul Dance, z. s. Jilemnice Na urgentu máme příjem Zuzana Malínská 16 03:30
10 146 Ladies Dance Česká Lípa Peklo Kolektiv 12 03:15
16:20 Street dance - DOSPĚLÍ - od 16 let a výše
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka
1 152 TC R.A.K.,z.s. Keep the faith Lenka Nedvědilová 9 02:50
2 156 Taneční studio Oliver Vrchlabí Feel free Marek Fiedler 15 2:08
4 151 Freaks crew Kolín Kolín Where are you now? Denisa Jánská, Eva Žďárová 5 03:43
5 153 TC R.A.K.,z.s. Reverse Rewind Tomáš Kováč 11 03:00
6 155 Taneční studio Oliver Vrchlabí STRČ PRST SKRZ ŠUSŤÁK Barbora Edlmanová 15 02:26
16:50 Plesové formace - DOSPĚLÍ - od 16 let a výše
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka
1 162 Paul Dance, z.s . Jilemnice Na svatého Valentýna Jana a Ondra Scholzovi 24 3:20
2 161 Možná white coat Hradec Králové Ledové království Jana a kolektiv 24 03:54
17:00 Disco dance a pompon formace - DOSPĚLÍ
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka
1 172 JOY dance group Jičín Survivors Johana Herbrychová 10 02:15
2 171 Pusinky Poniklá Vesmír Petra Beníšková, Martina Holubcová 14 3:10
17:10 Finále Dospělí II mix - DOSPĚLÍ II - od 30 let výše
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka
1 145 Dance studio Anet Plaňany Pralesní liga Aneta Solilová, Iveta Šebestiánová 10 03:50
2 143 TS Dance Smileis Semily Život by měl být naopak.. Andrea Vavrincová 12 03:40
3 144 JOY dance group Jičín To zas byla komedie Johana Herbrychová 14 03:20
4 141 TS Destiny KZMJ JIčín I do Karolína Medková a Michaela Bucková 15 04:51
5 149 Paul Dance, z. s. Jilemnice Na urgentu máme příjem Zuzana Malínská 16 03:30
17:35 Show dance - DOSPĚLÍ - od 16 let a výše
Startovní pořadí Číslo choreografie Skupina Jméno choreografie Choreograf Počet tanečníků Délka
1 182 TC R.A.K.,z.s. Café Paris Klára Lišková 19 02:50
2 183 Možná white coat Hradec Králové Člověče nezlob se! Jana a kolektiv 18 04:37
3 184 Paul Dance, z.s . Jilemnice Hairspray Jan Liška 22 03:52
4 181 Shine&Shadows Nové Město nad Metují Welcome to the jungle Mgr. Alena Hušková, Petra Vacková 16 02:50
18:00 Vyhlášení výsledků kategorie Dospělí a Dospělí II
18:30 Ukončení soutěže
CodeBook.cz